متن خبر
کد خبر :   3486  | تاریخ خبر : 1398/09/21  | ساعت : 13:29

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
در ادامه تکریم روزجهانی داوطلب صورت پذیرفت :

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای شهر تبریز و نثار فاتحه به ارواح پاک و مطهر آنها


جمعی از داوطلبان ، جوانان، امدادگران،نجاتگران وپرسنل جمعیت هلال احمر بهمراه سرپرست هلال احمر استان و مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان با حضور در گلزار شهدای تبریز با نثار شاخه گل و غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا به مقام والای شهیدان ادی احترام کرده یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،دکتر موسوی سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت ؛ قطعا شهدا از افراد برگزیده ای هستند که از باب جهاد وارد شده و درراخدا ایثار و جانفشانی کرده اند .
وی ادامه داد : شهدا در سنین جوانی به ندای جهاد الهی لبیک گفته اند  ،شهیدان ما شهدای جهاد اصغر هستند و ما ، در معرض جهاد اکبر قرار داریم الان وقت ، وقت جهاد سازندگی، جهاد اداری و جهاد با نفس است. ان شاالله خداوند بما توفیق عنایت فرمایید از مسیری که شهدا ترسیم کرده اند دور نشویم و درراه شهدا ثابت قدم باشیم .
همچنین در این مراسم حجت الاسلام واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی طی سخنانی گفت : ما در تاریخ الگوهای فراوان داریم ولی شهدا مظهر مقاومت ، پاکی ،صداقت ، غیرت ، مردانگی و تقوا هستند و همه خصوصیات متعالی که متعلق به انسانهاست در شهدا وجود دارد .
وی ادامه داد ، هدف از زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، الگو سازی شهدا و مظهر راه قرار دادن سیره آنهاست ،مابایستی فکر و اندیشه و عملمان مانند شهدا باشدواندیشه پاکی و صداقت و شفافیت را از شهدا یاد بگیریم ،ما امروز با شهدا پیمان می بندیم که راه ایشان را  همیشه و همواره ادامه خواهیم داد و به شهدا قول می دهیم اگر شما برای حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی  به درجه رفیع شهادت رسیدید ما نیز در مسیر  حفظ این ارزشها گام خواهیم برداشت .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين