متن خبر
کد خبر :   3480  | تاریخ خبر : 1398/09/14  | ساعت : 15:30

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی

توسعه همکاری‌ها ی حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی با هلال‌احمر استان


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه  در هلال احمر استان به همراه معاون جوانان با مدیر حوزه علمیه استان دیدار و پیرامون افزایش همکاری های متقابل  دیدار و گفت و گو کردند.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، حجت الاسلام مطهری اصل مدیریت حوزه علمیه استان به خدمات طلاب و روحانیون در جریان زلزله اخیر در روستاهای  میانه و سراب  پرداخته ، در راستای هم اندیشی برای ارتقا سطح فعالیتهای کانونهای طلاب استان ، بر ضرورت تشکیل ستادی جهت مدیریت جمع آوری اقلام غیرنقدی ،نقدی و انجام فعالیتهای فرهنگی توسط طلاب در زمان بروز بلایای طبیعی تاکید کرد .
حجت الاسلام  واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ضمن اشاره به جایگاه مردمی روحانیت به فعالیت های کانون های طلاب هلال احمر در زمینه های آموزشی ،اردویی و فرهنگی پرداخته و خواستار تشکیل کانون طلاب در شهرستانهایی شدند که کانون طلاب در آنها تشکیل نشده است.
در ادامه محمدبابازاده سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان گزارشی از خدمات تیم سحر (حمایتهای روانی و اجتماعی در بلایا)در مناطق زلزله زده ارائه نمودند. و با توجه به ظرفیتهای بالای استان ،بر ضرورت گسترش همکاریها در حوزه های فرهنگی و اجتماعی با هدف خدمات بشردوستانه تاکید نمود.

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين