متن خبر
کد خبر :   2903  | تاریخ خبر : 1396/12/02  | ساعت : 09:21

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
با شرکت 40 تن از دانش آموزان تبریزی ؛

آغاز دومین دوره مسابقات گفتگوی بشردوستی اعضای کانون های دانش آموزی در تبریز


دومین دوره مسابقات گفتگوی بشردوستی ویژه کانون های دانش آموزی با موضوع تشکیل گروههای آشتی در مدارس  استان آذربایجان شرقی کلید خورد.
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ دومین دوره مسابقات گفتگوی بشردوستی دانش آموزان با محوریت تشکیل گروه های آشتی در مدارس ،همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با شرکت ۴۰ تن  از دانش آموزان ۱۰ مدرسه تبریزی آغاز شد.
دکتر فرزاد کریمیان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  هدف از برگزاری این دوره را آشنایی دانش آموزان با تکنیک های مبارزه با خشونت و آسیب های احتماعی  از جمله مواد مخدر   عنوان کرد واظهار داشت : این دوره از مسابقات گفتگوی بشردوستی که با شرکت 40 تن از دانش آموزان پایه هشتم تبریزی و با موضوع تشکیل گروههای آشتی در مدارس  برگزار می گردد، در سه استان دیگر نیز ادامه خواهد یافت. در این دوره و کارگاه ها دانش آموزان تکنیک های مبارزه با خشونت و آسیب های احتماعی را فرا می گیرند و سفیران بشردوستی در مدارس خواهند بود.
بر اساس این گزارش؛ این دوره ۴ روزه است و و روز سه شنبه ا اسفند در محل مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر آغازو عصر روز جمعه ۴ اسفند ماه پایان خواهد یافت .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين